 |
| Kass. |
 |
| Me emaga käisime täna jälle maasikaid korjamas. Kui vaid kogu mets oleks selline olnud! |
 |
| Mis mari see on? Pean järgi vaatama. |
 |
| Teemal: Suvi on minu jaoks...hapukurk. |
Miks ma ei kasuta Instagrammi? Sest ma tahan vahel ka pikemalt kirjutada. Teine põhjus on muidugi ka see, et pärast pidi tegemist tuleb veel vajutada miljoon nuppu, et tekst kirjutada ja kogu pilt üles laadida. Tavalise kaameraga on asi lihtsam, teed pildi ära ja valmis.
No comments:
Post a Comment