Saturday, July 26, 2014

Kaks pilti

Pedja jõgi


Palamuse poe ukse juures oli selline plakat. See ei ole mingi tavaline kampaania, vaid see on inimeselt-inimesele kampaania.

Mul on suure linna igatsus. Tahaks kuhugi mõnusasse kohta sööma ning jahedasse kinosaali filmi vaatama.

No comments:

Post a Comment