Ma sõitsin eile Tartust koju ning mul tuli idee! Mina hakkab pidama blogi, mis sisaldab palju pilte. Need peavad aga olema tehtud minu mobiiltelefoniga. Ma olen õppinud parimatelt, oma sõbrannalt, et kõigest tuleb pilti teha ja kõigest tuleb kirjutada. Kirjutada ma ei oska. Minu kaameraks on LG G2 mini nutitelefon.
 |
| Seda hommikuuimet pole ammu juhtunud. Kuigi kohvi ootab mind alati ärgates juba tassis. :D See on pildistatud minu esimese nutitelefoniga Samsung Galaxy mini. |
 |
| Samsung S3 mini |
 |
| Minu õhtusöök, mis on tehtud külmkapis leiduvast: Krevetid, külmutatud köögiviljad ja parmesani juust. S3 mini. |
 |
| Ühes imelises restoranis - Daiquiri. Me kolmekesti sõime seda kahvliga. S3 mini |
 |
| Vindus. LG G2 mini |
 |
| 17. juuni kell 14.55 LG G2 mini. |
Minu kõik nutitelefonid on olnud minid.
No comments:
Post a Comment