Wednesday, July 16, 2014

Suvi on minu jaoks....

...suvikõrvitsapirukas. Ma teen seda igal suvel. 
...herned.
...kui ma ärkan hommikul vara üles ja õues on valge. 15.07 ja kell 04.08 hommikul.
 Minu lapsepõlvekodus paistab päike igal suvel mulle hommikul silma..ja see meeldib mulle. Sel suvel kuidagi pilved on alati ees kahjuks. 14.07 kell 4.30 hommikul. 
...rand. Peipsi järv.
...korilus. Ma ei saanud ainult mustikatele tähelepänu pöörata. Maasikad, mustikad, pohlad, jõhvikad...ja murakad sel aastal esimest korda.
...kontserdid.
...põllutööd ja tööriided.
...maasikad.
...ujumine.

No comments:

Post a Comment