Iga päev puutun ma kokku küsimustega, mille vastustega ma ei nõustu. Viisaka grupi liikmena või üldise rahu säilitamise eesmärgil olen ma vahel pidanud ennast tagasi hoidma. Mõnikord tekib mul ka oma arvamus ühiskonna eksisteerimise ning toimimise kohta. Seega mul on alati kõiges oma arvamus, kuid vähe on võimalusi neid teistega jagada. Selleks on see siin koht, kus ma saan pajatada oma nägemusi elust. Kindlasti on mul ka palju lahedaid ideid ning juhtumisi, mis on küll väga väikesed, kuid kui neid märgata, väga tähtsad minu elus.