Monday, July 21, 2014

Eile oli udu...

Curly Strings




Auto tagant, hästi lähedalt, jooksid läbi kaks rebasepoega. Peale seda nad veel jõllitasid meid päris kaua. Ühte hea suumiga kaamerat oleks väääga vaja olnud.

Ma fokuseerisin taevast seega tegi ta ülejäänud pildi tumedaks. 

Vooremaa

Kohe tuli meelde laulupidu ja mudilaskoorid.
Eile oli täpselt see päev, kus igasugune profesionaalsem kaamera ja fotograaf oleks tulnud kasuks. Ma kogu selle aja kahetsesin, et ma oma digikaamera koju unustasin ning kurvastasin, et mul ei ole ühte head peegelkaamerat paari hea objektiiviga. Mul oli õde ka kaasas, kes läheb nüüd viiendasse klassi, ning ütlesin talle, et ta teeks pilte oma ajju, et novembris matatunnis ilusat suve meenutada saaks. :D Kogu meie pisikest reisi ujuma ja tagasi saatis Curly Strings. Ilus õhtu oli! :D

No comments:

Post a Comment