Thursday, August 28, 2014

Palju küsimusi

Jälle on nii palju mõtteid peas.

Sügis hakkab jälle kätte jõudma ning on aeg kooli minna. Kuna kõik töötavad, siis ma otsisin endale ka tööd. Leidsin, saatsin CV eile ja täna sain juba kutse. See käis kähku. Kuid kas ma tegelikult ka tahan seda tööd, ja kas ma üldse tahan tööle minna? Mul on praegu käsil viimane magistriaasta, ning ma tahaks anda endast parima. Mul on ju vaja kirjutada magistritööd, mul on ees kaks kuupikkust praktikat koolis ning diferentsiaalvõrrandite aine õppekavas. :D See tundub  midagi eriti rasket ja mahukat. Sel õppeaastal tuleb nii palju asju teha ja see aasta läheb väga kiiresti ja kas ma ikka tahan seda tööd? Kuigi elada on ju ka vaja? Ja kõik käivad tööl :D

No comments:

Post a Comment